Hotel Ostrov - ubytování České Švýcarsko

Ubytování uprostřed pískovcových skal Českého Švýcarska.

Hotel se nachází v Ústeckém kraji v obci Ostrov, sestává se ze dvou budov, které jsou navzájem propojeny. Samozřejmostí je také výtah zajišťující bezbariérový přístup. Vchodem se dostaneme k recepci, pro stravování můžeme využít restauraci a bar. V areálu je pro návštěvníky k dispozici bazén a relaxační centrum. Zde si lze objednat antistresové a reflexní masáže, uvolňovací cvičení či parní lázně a vířivku.

Ze všech pokojů je krásný výhled do okolní zeleně a to buď z balkonu, nebo v přízemí francouzským oknem. K ubytování slouží 24 dvoulůžkových pokojů, 6 apartmánů a 1 bezbariérový pokoj.

Hotel Ostrov dále nabízí prostory pro rozličná firemní zasedání a konference. Kapacita velkého sálu je 60 osob, soukromější prostředí lobby baru je vyhrazeno pro 35 osob. Pro stmelování kolektivu, tzv. teambuilding jsou k dispozici čtyřkolky, horská kola a také možnost provozování adrenalinových sportů. Ubytování v Českém Švýcarsku je výbornou volbou, pokud hledáte klidné místo uprostřed přírody mimo dosah mobilní sítě.