Pobytové balíčky

Vybíráme z nabídky pobytových balíčků hotelů v Českém Švýcarsku to nejzajímavější.

 Letní dovolená

Není ideálnější místo na příjemnou letní dovolenou, než úchvatné prostředí Českého Švýcarska. Luxusní hotel Ostrov představuje ideální zázemí a výchozí bod pro méně či více náročné výlety. Ubytování ve vzdušných pokojích odpovídá čtyřhvězdičkovému standardu, k dispozici je minibar, kávový a čajový set, monitorované parkovací místo, telefon, internet, televize a satelit. Součástí balíčku je i 15% sleva na oběd v restauraci hotelu.

Rodinné pobyty

Neváhejte a vydejte se spolu s vašimi ratolestmi poznávat krásy Českého Švýcarska. Jako rodiče jistě oceníte, že o vaše děti bude dobře postaráno – v areálu se nachází dětské hřiště s trampolínou a dětský koutek. Balíček zahrnuje ubytování dva dospělých s jedním až třemi dětmi s případným využitím přistýlek. V apartmánu na děti čeká mísa ovoce a další dobroty, rodiče si mohou nerušeně užívat masáže v relaxačním centru. Všichni se pak mohou vydat do nedalekých Tiských stěn, vyjet si na kole či na koni.

 Romantické pobyty

Dva dny ničím nerušené dovolené s vaším partnerem, snídaně přímo na pokoj či v hotelovém bufetu, romantická procházka po okolí a poté relaxační masáž, na závěr dne romantická večeře při svíčkách. Že jste o takovém pobytu jen snili? Neváhejte a učiňte tento sen skutečností. Navíc využijte volného vstupu do bazénu, vířivky a parní lázně. V apartmánu je k dispozici láhev vína a kytice. Romantický pobyt pro dva naleznete v nabídce hotelu Ostrov.

Pobyty pro seniory

Ubytování v luxusních apartmánech je samozřejmostí, navíc jsou přístupné i výtahem. Podle přání lze vybrat i zcela bezbariérový pokoj, v ceně balíčku jsou dále dvě večeře v restauraci a snídaňový bufet, láhev kvalitního moravského vína a dvakrát půl hodiny masáží ve wellness centru. pro další relaxaci je zdarma přístupný bazén, vířivka a parní lázeň. Většina turistických stezek Českého Švýcarska je také přístupna pro handicapované turisty, v okolních rybnících je možnost opatření povolenky pro rybáře. Nabízí Hotel Ostrov v Tisé.

Aktivní víkendy

Jste-li milovníky sportu pak právě pro vás jsme v Českém Švýcarsku nalezli vhodný balíček. Samozřejmostí je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s plným vybavením. Zde můžete využít připraveného coffee & tea setu a bezdrátového internetu. Cena balíčku zahrnuje také dvakrát snídani a svačinu, kterou lze zabalit s sebou na pěší nebo cyklo túru. Dále se můžete svěřit do péče maséra, nebo si vypůjčit na recepci jízdní kola. do bazénu, parní lázně a vířivky neváhejte vejít kdykoliv, vstup je pro vás neomezený po celý den. Aktuální nabídku aktivních víkendů nabízí například Hotel Ostrov nedaleko Tiských skal.

 Wellness pobyty

Máte-li už dost stresu z práce a ruchu velkoměsta, zavítejte do hotelu Ostrov. Ve zdejším wellness centru na vás čekají relaxační masáže, bazén, parní lázeň nebo vířivka. Ubytování  s úžasným výhledem na panenskou přírodu Českého Švýcarska vám zaručí klid a pohodlí. V ceně dvoulůžkového pokoje je také bylinná koupel, župany a ničím nerušená snídaně pro dva. Tento relaxační balíček je vhodný také jako dárek pro vaše blízké.

 Svatby v přírodě Českého Švýcarska

Toužíte-li po netradiční svatbě v klidu panenské přírody, dobrou volbou může být Hotel Ostrov nedaleko Tiských stěn. Obřad lze přizpůsobit zcela dle vašich představ – může se odehrávat u rybníka či na rozkvetlé louce. V ceně balíčku je mnoho služeb, například pomoc stylisty, kadeřnice či kosmetičky, svatební hostina, dort koláčky nebo raut a kytice pro nevěstu. Budoucí novomanželé se také mohou v hotelu ubytovat takzvaně na zkoušku, aby si ověřili, že vše bude naprosto v pořádku a podle jejich přání. O zábavu svatebčanů bude bohatě postaráno – prostory hotelu poskytují 70 míst v restauraci, 40 v salonku a taneční parket s živou kapelou. Aby ani nejmenší návštěvníci nezaháleli, je pro ně k dispozici dětské hřiště a koutek, letní terasa či trampolína. Nabízí Hotel Ostrov v Tisé.